Orbiter Finance, Katman 2’nin altyapısı olan Ethereum’a özgü varlıkları aktarmak için merkezi olmayan bir çapraz toplama köprüsüdür, düşük maliyetli ve neredeyse anında aktarımlar sunar.
Orbiter Finance, anlaşmazlığına bir jetonun geleceğini doğruladıktan sonra. Onay için aşağıdaki resme bakın. (Aksi takdirde bazıları dolandırıcı olduğumu söylüyor ha ha)
Orbiter finansmanında geriye dönük #Airdrop’tan bahsetmişken, bu, varlıkları bir katman 2’den diğerine veya doğrudan Katman 1’den istediğiniz herhangi bir katman 2’ye köprülemeyi içerir.
Tamam millet adımlar atlayalım.
Meta maskenizi bağlayın, 2. katmanın çoğunu meta maskenize eklediğinizden emin olun, eklemediyseniz, http://chainlist.org İnternet sitesi. Tüm katman 2, #optimism, #Arbitrum, #Zksync #Era, Matis ve diğerlerini ekleyin. bundan sonra Orbiter finans web sitesine geri dönün.
Adım 2: Birkaç kez köprü kurun
Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi $Eth’i Ethereum ana ağı olan Layer 1’den Arbitrum’a köprüleyeceğim. Şimdi köprülemek istediğiniz $Eth miktarını girin, gönder’e tıklayın ve bir gas fiyatı gösterilecektir.
Gaz ücreti çok düşüktür, ayrıca köprünün tamamlanması sadece 2-3 dakika sürebilir.
3. Adım: geçmişinizi kontrol edin
Ne kadar köprü kurduğunuzu, köprü kurduğunuz zincirleri ve her biri için köprü kurduğunuz tarihleri görmek için geçmiş sayfasına tıklayın. Şu anda geçmiş sayfasını koruyorlar, daha sonra tekrar kontrol edin.
Şimdilik bu kadar. Size gerçek bir kullanıcı gibi köprü kurmanızı tavsiye edeceğim, çok fazla Sybil’i filtreleyeceklerinden ve kıyaslama olarak yüksek bir hacme sahip olacaklarından eminim. Aktif olun ve daha sık köprü yapın.
Herkese iyi şanslar, yeni bir şey olursa bu gönderiyi ve twitter’ı güncelleyeceğim.
Beni nereye kadar takip edeceğinizi biliyorsunuz.
Orta: https://medium.com/@irodiumsprime
Twitter: https://twitter.com/I_RodimusPrime