21. yüzyılda vatandaş olmanın ne anlama geldiği hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Başkalarıyla konuşmayı ve fikir alışverişinde bulunmayı sever misiniz? Kripto para birimleri, blok zincirleri ve sanal topluluklar ile ilgili ademi merkeziyetçiliği merak mı ediyorsunuz?
6-12 kişilik gruplar halinde toplantılara dayalı liderliğim altındaki çalışma çemberine başvurmaktan hoş geldiniz. Çalışma çemberi, temel ve ileri düzey olmak üzere iki bölümden oluşur. Her bölüm, oturum başına 60 dakika olmak üzere 7 seanstan oluşur. Program esnektir ve ne zaman ve kaç seansa katılmak istediğinizi seçebilirsiniz. Benimle bireysel seans ve görüşmeler yapmanız da mümkündür.
Temel seanslar ücretsiz, ileri seviye seanslar ise öğrenci ve 20 yaş altı bireyler için seans başına 0,005 ETH veya diğer kripto para birimleri ve 0,001 ETH karşılığında. (kriptonuz yoksa diğer alternatifler için benimle iletişime geçin).
Benimle şu yolla iletişime geçin:
Telgraf: @Lauvlad89
Anlaşmazlık: vladlau89 veya #3732