Herkese selam. Massa’nın test ağına 1 yılı aşkın süredir katılıyorum ve sanırım sona yaklaşıyorum. Bu bir düğüm test ağı. Katılmak için bir makineye ihtiyacınız var. Her neyse, bu konuda yardıma ihtiyacınız olursa yorumlara yazabilirsiniz.
Konumuz, katılması daha kolay olan Crew3 of Massa. Skor tablosunda kolayca yükselmek için buraya katılabilir ve sosyal görevleri tamamlayabilirsiniz.
Yukarıdaki bağlantıya tıklayın ve Massa ekibine3 katılın. Yapabildiğiniz kadar çok görevi tamamlayın. Gelecekte, bu proje için çok erken olduğu için bir airdrop veya NFT almanıza yardımcı olacaktır.
Makaleyi yararlı bulursanız, lütfen alkışlayın ve abone olun. Benim için bir yorum yaz.
Beni takip et twitter.