Oynadım Litebringer bir aylığına ve şimdi kahramanlarımı geride bırakma zamanı. Lansman fragmanını gördükten sonra oyuna anında bağlandım. Bana Heroes of Might and Magic’i hatırlattı. Oyun için şu anda hangi sürümün yayında olduğunu bile bilmiyorum ama çocukluğum Heroes 2 ve Heroes 3 kampanyaları veya Pentium 3’ümdeki çok oyunculu koltuklarla geçen gece ve gündüzlerle doluydu. Videoyu izledikten sonra Litebringer +1 Liderlik.
LiteBringer başlatıldığında web sitesine girdim ve oyunu indirdim. İndirme oldukça hızlıydı, bu nedenle Litebringer +1 alır…