Gerçekten emsalsiz zamanlarda yaşıyormuşuz gibi geliyor. Beklenmedik bir şeyin olmasını beklememiz gereken yer. Bunun Bitcoin ve kripto para biriminden daha doğru olduğu bir pazar yok. 2022, ne kadar uğraşırsak uğraşalım çoğumuzun tahmin edemeyeceği bir korku dizisiydi. 2023’e girerken, piyasadaki çoğumuz bunun barış ve toparlanma yılı olmasını umuyorduk. Çok azı fiyatın nasıl olduğu konusunda iyimserdi…
![](https://cryptonews.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/Kripto-Neden-Yukseliyorum-Nisan-tarafindan-Johnwege-Nisan-2023-850x567.jpeg)